Testimonial

Kobiecość i klasyka było tym co uwiodło mnie w Waszej marce. ?

Jest w Was nuta włoskiej elegancji, która uwodzi mnie i zachwyca we włoskich kobietach . To połączenie oraz to że jesteście polską marką to właśnie to czego potrzebuje w tym sezonie w moim życiu i szafie.

smol.ol

Przyznam się też, że

oglądałam jedwabne koszule w pewnej bieliźnianej sieciówce i naprawdę nie ma żadnego porównania! Warto było dołożyć parę złotych (skorzystałam z walentynkowej promocji, więc różnica w cenie była niewielka), za to w jakości – ogromna

martac_n_m_a

Zamówiłam poszewkę

na poduszkę dla siebie, a dzisiaj zamawiam też dla mamci

klaudia.jakubiuk

Nie słyszałam wcześniej o gumkach do włosów z jedwabiu.

Z ciekawości postanowiłam spróbować.? Zrobiłam pierwsze zamówienie… I przepadłam.? Od tamtej pory robię zakupy nie tylko dla siebie, ale również dla najbliższych: mama, babcia, teściowa. Z takim prezentem nie można się pomylić???Inne gumki już dla mnie nie istnieją.

_miss_behave

SO FLUFFY odkryłam, gdy szukałam jedwabnych opasek na oczy,

ponieważ dużo pracuje przy komputerze i miałam problemy ze snem (to naprawdę pomaga, polecam!), następnie zgromadziłam sporą kolekcję gumek do włosów, a teraz czaje się na poszewkę ? te rzeczy są tak cudowne w dotyku, że to jakoś uzależnia ?

blue.angel23

Na początku znałam tylko jedną polską markę szyjącą z jedwabiu.

Była jednak bardzo droga, podnosiła ceny i wkrótce straciłam do niej sympatię. Zaczęłam zatem wytrwale szukać. I znalazłam Twój sklep. Uczciwe ceny, duży asortyment, piękne kolory i nawet koszula na zamówienie! Zachwyt!!!

slavic.witch