O MARCE

So Fluffy to marka, która na rynku istnieje od 2018 roku Nasza pracownia mieści się w samym centrum malowniczego Wrocławia, gdzie każdego dnia poświęcamy się szyciu jedwabnych ubrań i akcesoriów.

Jesteśmy małą, zgraną firmą, a nie bezosobową korporacją. Naszą największą wartością są jakość i dbałość o detale. Każdy nasz projekt to rezultat starannie wyselekcjonowanych materiałów, polskiego rzemiosła i pasji, jaką wkładamy w naszą pracę. Dlatego z dumą podkreślamy, że wszystkie nasze produkty są w 100% made in Poland, od chwili, gdy powstaje projekt, aż po moment, gdy pakujemy je z myślą o Was.

Zapraszamy do odkrywania świata jedwabiu z nami. Pozwólcie się zabrać w podróż pełną elegancji, komfortu i polskiego rzemiosła.

Materiały i produkcja

Wszystkie nasze produkty szyjemy wyłącznie ze 100% jedwabiu morwowego – mulberry o klasie6A i gramaturze 19 oraz 30 momme i o włóknach najwyższej jakości i trwałości.

Jakość naszych materiałów została potwierdzona badaniami labolatoryjnymi. Z certyfikatem badań możesz zapoznać się tutaj.

Jako mała firma skupiamy się na bieżącym procesie produkcji. Oznacza to, że nie posiadamy stanów magazynowych - zamiast tego, czekamy na Wasze zamówienia i wtedy rozpoczynamy proces tworzenia.

Showroom

Nasze projekty możesz kupić stacjonarnie w naszym showroomie we Wrocławiu, na ulicy Krupniczej 2-4. (3 piętro, pokój 36).
Zapraszamy w godzinach 10-16 od Pn do Pt.

Jeśli zależy Ci na obejrzeniu konkretnego modelu, najpierw skontaktuj się z nami mailowo lub na Instagramie, a my sprawdzimy czy dany model dostępny jest w showroomie od ręki.

W showroomie dajemy Ci również możliwość odbioru osobistego zamówień opłaconych internetowo. Zamówienie będzie czekało na odbiór do 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez Ciebie powiadomienia mailowego o możliwym odbiorze

Wysyłka

Wszystkie zamówienia z reguły realizujemy w terminie od 2 do 7 dni roboczych. 
W okresie trwania wyprzedaży czas ten może nieznaczne się wydłużyć.

Czas realizacji zamówień dla produktów oznaczonych etykietą "Wydłużony czas dostawy" może ulec wydłużeniu do 14 dni.

Zamówienia wysyłane są Firmą inpost za pomocą kuriera lub do paczkomatu. 

  • Koszt wysyłki dla wysyłek kurierskich – 17 PLN
  • Koszt wysyłki dla wysyłek do paczkomatu – 14,99 PLN

Wysyłamy również do pozostałych krajów Unii Europejskiej. Koszt przesyłki przeliczany jest wtedy automatycznie w podsumowaniu zamówienia.

Kraje do których wysyłamy zamówienia:

Austria
Belgia
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Dania
Estonia

Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia

Litwa
Luksemburg
Niemcy
Portugalia
Republika Czeska
Rumunia

Szwecja
Słowenia
Słowacja
Węgry
Włochy
Łotwa

Odbierz 10% rabatu
Zapisz się do naszego newslettera

Obserwuj SO FLUFFY na Instagramie