Poznaj SO FLUFFY

Jesteśmy wrocławską marką, która z myślą o kobiecej urodzie i potrzebie pielęgnacji skóry, szyje produkty z naturalnego jedwabiu.

Zaczynając od procesu kreacji przez produkcję i szycie, aż po dostarczenie gotowego produktu do klienta, wszystko odbywa się w naszej małej pracowni we Wrocławiu przy ulicy Krupniczej. W każdy etap powstawania naszych produktów wkładane jest całe serce. 

Na każdym etapie powstawania naszych produktów dbamy o to, aby pozostawiały one jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dokładamy dużych starań, by w myśl zasady upcyklingu nie marnował się tak szlachetny materiał, jakim jest jedwab.

Nie posiadamy stanów magazynowych, a każdy produkt szyty jest specjalnie dla Was, dzięki temu, produkujemy tylko taką ilość jaką uda nam się sprzedać.

Szczególnym wyróżnikiem produktów naszej marki są subtelne i kobiece projekty oraz troska o każdy szczegół, czego wyrazem są również eleganckie opakowania prezentowe.

Naszą przewagą konkurencyjną jest własna szwalnia, dzięki temu oferujemy możliwość personalizacji produktów, a także szycie na miarę.

Jedwabne ubrania i akcesoria SO FLUFFY

Odbierz 10% rabatu
Zapisz się do naszego newslettera

Obserwuj SO FLUFFY na Instagramie