Zwrot i wymiana

Chcesz zwrócić nam zakupione produkty? Jest to bardzo proste, postępuj zgodnie z instrukcją poniżej. 

W celu zwrócenia zakupionego towaru Klient powinien w terminie do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki poinformować Sprzedawcę o chęci dokonania zwrotu zakupu.

Oświadczenie można przesłać  przykładowo pocztą elektroniczną na adres kontakt@sofluffy.pl wpisując w temacie wiadomości "Zwrot".

Aby móc dokonać zwrotu, zakupione u nas produkty muszą posiadać oryginalne etykiety oraz nie mogą nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.  Towary noszone, używane, przerabiane lub uszkodzone nie będą akceptowane. Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas mierzenia odzieży. Zwroty produktów zniszczonych lub ubrudzonych nie będą procedowane. Zwrotom nie podlegają również produkty personalizowane i szyte na miarę.

Zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zwracanego towaru, przy użyciu tego sposobu płatności, jaki został przez Ciebie użyty przy składaniu zamówienia.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są w regulaminie.

Adres do zwrotów/wymian:

SO FLUFFY
Krupnicza 2-4
50-075 Wrocław
736 847 660

Zwrot produktów gratisowych:

W przypadku zwrotu całości złożonego zamówienia lub jego części zmniejszającej sumę wartości pozostawionych produktów poniżej promocyjnej kwoty, do której podczas składania zamówienia zakwalifikował się klient – kupujący traci możliwość skorzystania z promocji. W tej sytuacji produkt gratisowy również podlega zwrotowi. Na życzenie klienta możliwe jest pozostawienie produktu gratisowego (tj. jedwabnej gumki) przy równoczesnym zmniejszeniu zwracanej kwoty o cenę regularną produktu promocyjnego.

Szybkie zwroty InPost

Zwracaj zamówienia przez ponad 1 100 Paczkomatów w całej Polsce. Szybko, wygodnie, bez kolejek!

Przejdź do szybkich zwrotów

Jeżeli skorzystasz z Szybkich zwrotów, koszt nadania paczki (10zł) zostanie odliczony od wartości zwracanego towaru.

Reklamacje

O chęci złożenia reklamacji Klient może poinformować Sprzedawcę w dowolnej formie, przykładowo za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając oświadczenie na adres kontakt@sofluffy.pl w temacie wiadomości prosimy o wpisanie słowa "Reklamacja". Przykładowy formularz znajduje się tutaj.

Reklamowany towar wraz z wydrukowanym oświadczeniem należy przesłać na adres:

SO FLUFFY
Krupnicza 2-4
50-075 Wrocław
 736 847 660

Reklamacja towaru zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji towaru Klient zostanie poinformowany drogą mailową.