W sofluffy.pl spełnimy Twoje marzenia o idealnej garderobie!

Wiemy, że piękno nie ogranicza się do noszonego rozmiaru, dlatego oferujemy możliwość personalizacji produktów, a także szycie na miarę, dzięki której możesz stworzyć niepowtarzalną kreację dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Dzięki temu że dysponujemy własną szwalnią, wszystkie nasze produkty mogą być wykonane w innym kolorze, rozmiarze, długości itp.

Jak zamówić szycie na miarę w sofluffy.pl?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami drogą mailową: kontakt@sofluffy.pl

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

FAQ

1Jaki jest zakres szycia na miarę?
Szycie na miarę oznacza to, każdy produkt z naszej kolekcji możemy dopasować do Twojej sylwetki. W zakres wchodzą m.in uszycie rzeczy na rozmiar spoza naszej standardowej rozmiarówki, zmiana koloru, długośći/szerokości rękawów, długości całkowitej.
2Czy mogę Zamówić szycie na miarę bez przyjazdu do Wrocławia?
Tak oczywiście, napisz do nas. Wszystko Ci opowiemy.
3Chciałabym przyjechać do was, żeby uszyć sukienkę na ślub. W jaki sposób to wygląda?
W takich przypadkach staramy się ograniczyć ilość spotkań do minimalnie dwóch. Pierwsze niezbędne spotkanie to zdjęcie pomiaru. Drugie niezbędne spotkanie to przymiarka, którą organizujemy w godzinach porannych. Na popołudnie dokańczamy produkt i klient może odebrać go tego samego dnia. Proszę pamiętać aby powiadomić nas wcześniej o takiej wizycie, a odpowiednio się zorganizujemy.
4Ile kosztuje szycie na miarę w So Fluffy?
Cena produktów szytych na miarę jest uzależniona od modelu, użytych materiałów i zakresu wprowadzanych zmian. Dokładną wycenę przedstawimy Ci po omówieniu Twoich oczekiwań.
5Jak długo trwa usługa szycia na miarę?
Czas realizacji zamówienia na szycie na miarę wynosi około 2 tygodni i jest uzależniona od ilości zamówień w danym czasie.
6Czy produkty szyte na miarę podlegają zwrotom?
Produkty wykonane na zamówienie, dopasowane pod klienta pod względem wymiarów bądź kolorystyki różniącej się od tej oferowanej w regularnej sprzedaży, nie podlegają zwrotom.